Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Wybierz przedział: Najnowsze dwa miesiące pół roku rok 2 lata lub zakres od: do:

Publikacja Potencjał społeczno-gospodarczy województwa świętokrzyskiego na tle województw Polski Wschodniej w latach 2010-2016

14.06.2018
Wybrane procesy i zjawiska społeczno-gospodarcze województwa świętokrzyskiego. Dane bezwzględne i wskaźniki umożliwiające analizę i porównanie rozwoju społeczno-gospodarczego województwa świętokrzyskiego na tle innych województw Polski Wschodniej w następujących obszarach: gospodarka, potencjał demograficzny, warunki życia, środowisko, kapitał intelektualny i społeczny, infrastruktura. Przekroje: województwo, wybrane informacje wg podregionów.
Czytaj dalej

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy poza korpusem służby cywilnej (Oferta nr 7/2018)

14.06.2018
Dyrektor poszukuje kandydata na zastępstwo pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy na stanowisku: Ankieter w Wydziale Badań Ankietowych
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Biuletyn statystyczny województwa świętokrzyskiego - I kwartał 2018

30.05.2018
Podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów przedsiębiorstw, rolnictwa, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego - kwiecień 2018

30.05.2018
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Turystyka w województwie świętokrzyskim w 2017 r.

30.05.2018
W opracowaniu prezentowane są wyniki stałego badania Głównego Urzędu Statystycznego prowadzonego z częstotliwością miesięczną na formularzu o symbolu KT-1 w województwie świętokrzyskim w 2017 r. Dostarcza ono informacji o stanie i wykorzystaniu turystycznych obiektów zbiorowego i indywidualnego zakwaterowania, które posiadają 10 i więcej miejsc noclegowych.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza województwa świętokrzyskiego w maju 2018 r.

29.05.2018
Koniunktura gospodarcza, opinie formułowane przez jednostki z siedzibą w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM – maj 2018 r.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry