Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Sytuacja społeczno-gospodarcza Kielc w latach 2010-2015

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 22.12.2016

Niniejsze opracowanie zawiera obszerny zestaw informacji statystycznych o podstawowych aspektach funkcjonowania miasta i życia jego mieszkańców. Tematyka publikacji uwzględnia analizę potencjału demograficznego, zasobów pracy, kondycji gospodarczej, infrastruktury technicznej, warunków życia, a także wykorzystania funduszy europejskich. Prezentowane informacje z badań statystycznych wzbogacono o analizę dokonaną na podstawie taksonomicznych mierników rozwoju.

Publikacja składa się z części analitycznej, tabelarycznej i metodycznej. Układ opracowania oraz sposób prezentowania danych wynika z dążenia do możliwie najpełniejszego przedstawienia złożonych i wielowymiarowych zjawisk charakteryzujących sytuację społeczno-gospodarczą Kielc. Zamieszczone w publikacji prezentacje graficzne w postaci wykresów ułatwiają dokonywanie porównań. Ponadto publikacja została wzbogacona o szereg zdjęć miasta udostępnionych przez Urząd Miasta Kielce.

Do góry