Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Charakterystyka gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim w 2013 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 28.10.2014

"Charakterystyka gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim w 2013 r." prezentuje wyniki reprezentacyjnego badania „Struktura gospodarstw rolnych” przeprowadzonego w dniach od 1 czerwca do 8 lipca 2013 r.

Badanie struktury gospodarstw rolnych w 2013 r. zostało przeprowadzone na terenie wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej, zgodnie z kalendarzem i wymogami określonymi przez ustawodawstwo Wspólnoty.

Publikacja składa się z uwag metodycznych, części analitycznej i części tabelarycznej. W uwagach metodycznych omówiono podstawowe zasady, definicje i pojęcia obowiązujące w badaniu oraz schemat losowania próby. W uwagach analitycznych zaprezentowano charakterystykę gospodarstw rolnych według wybranych kryteriów, w tym podstawowe dane ukazano w porównaniu do wyników PSR 2010. Część tabelaryczna zawiera szeroki zakres informacji z poszczególnych obszarów tematycznych badania na poziomie województwa.

Przekroje: województwo
Do góry