Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gospodarstwa domowe i rodziny w województwie świętokrzyskim. Charakterystyka demograficzna - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 25.07.2014

Prezentowana publikacja jest opracowaniem tematycznym, poświęconym charakterystyce demograficznej i społecznej gospodarstw domowych, rodzin oraz ludności wchodzącej w ich skład w województwie świętokrzyskim. Opracowanie zawiera obszerne informacje o liczbie, wielkości, składzie rodzinnym i pokoleniowym gospodarstw domowych oraz o stosunku pokrewieństwa osób do reprezentanta gospodarstwa domowego z uwzględnieniem jego cech demograficznych i społecznych. Zaprezentowane zostały również informacje o liczbie i typach rodzin oraz rodzin z dziećmi, szczególnie rodzin z dziećmi do lat 24 pozostających na utrzymaniu. Uzyskane wyniki przedstawione zostały w przekroju powiatów.

Do góry