Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Ludność i gospodarstwa domowe w województwie świętokrzyskim. Stan i struktura społeczno-ekonomiczna - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 21.07.2014

Kolejne opracowanie przedstawiające wyniki przeprowadzonego w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r. Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Prezentowana publikacja jest opracowaniem tematycznym, poświęconym osobom niepełnosprawnym oraz charakterystyce społeczno-ekonomicznej ludności i gospodarstw domowych województwa świętokrzyskiego.

Opracowanie zawiera informacje o liczbie i strukturze osób niepełnosprawnych według płci i wieku, miejsca zamieszkania, stanu cywilnego, poziomu wykształcenia, źródeł utrzymania oraz aktywności ekonomicznej tej zbiorowości osób. Celem publikacji jest również zaprezentowanie charakterystyki ludności według źródeł utrzymania w powiązaniu z cechami demograficznymi i społeczno-ekonomicznymi, takimi jak: wiek, płeć, poziom wykształcenia oraz aktywność ekonomiczna. Ponadto publikacja zawiera szczegółową charakterystykę gospodarstw domowych według typów, źródeł utrzymania, grup społeczno – ekonomicznych w powiązaniu z cechami demograficznymi i społeczno-ekonomicznymi takimi jak: skład osobowy, liczba osób w gospodarstwie, pokoleniowe grupy wieku, aktywność ekonomiczna.

Do góry