Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
20
maj

Turystyka w województwie świętokrzyskim w 2019 r.

Przedmiotem niniejszego opracowania jest baza noclegowa turystyki i jej wykorzystanie w 2019 r. W opracowaniu prezentowane są wyniki stałego badania Głównego Urzędu Statystycznego, prowadzonego z częstotliwością miesięczną na formularzu o symbolu KT-1 (Sprawozdanie o wykorzystaniu turystycznego obiektu noclegowego).
Czytaj dalej
28
maj

Koniunktura gospodarcza województwa świętokrzyskiego w maju 2020 r.

Koniunktura gospodarcza, opinie formułowane przez jednostki z siedzibą w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM, aneks dotyczący wpływu pandemii na koniunkturę – maj 2020 r.
Czytaj dalej
29
maj

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego - kwiecień 2020

Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego dotyczące m.in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej
29
maj

Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego 2020

Zakres tematyczny obejmuje problematykę środowiska, społeczeństwa (z uwzględnieniem tematyki kapitału ludzkiego i jakości życia), gospodarki oraz finansów jednostek samorządu terytorialnego. Oprócz porównań na tle kraju i pozostałych województw zaprezentowane zostały tablice przeglądowe z wybranymi danymi o województwie i mieście Kielce.
Czytaj dalej
Do góry