Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
17
list

Wypadki przy pracy w wojewódzwie świętokrzyskim w 2021 r.

Opracowanie zawiera informacje dotyczące wypadków przy pracy i poszkodowanych w wypadkach przy pracy w województwie świętokrzyskim w 2021 r.
Czytaj dalej
24
list

Transport w województwie świętokrzyskim w 2021 r.

Podstawowym źródłem informacji o transporcie jest sprawozdawczość Głównego Urzędu Statystycznego, z wyjątkiem danych dotyczących dróg publicznych i obiektów mostowych – pozyskiwanych z ewidencji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad; pojazdów samochodowych i ciągników – pozyskiwanych z centralnej ewidencji pojazdów (CEPiK) prowadzonej przez Ministerstwo Cyfryzacji.
Czytaj dalej
30
list

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego - październik 2022

Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego dotyczące m.in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej
30
list

Koniunktura gospodarcza, opinie formułowane przez jednostki z siedzibą w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM – Listopad 2022 r.

Koniunktura gospodarcza, opinie formułowane przez jednostki z siedzibą w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM – Listopad 2022 r.
Czytaj dalej
30
list

Biuletyn statystyczny województwa świętokrzyskiego - 3 kwartał 2022

Podstawowe statystyczne informacje wynikowe charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa, m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów przedsiębiorstw i inwestycji, rolnictwa, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej
30
list

Powszechny Spis Rolny 2020. Charakterystyka gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim w 2020 r.

Podsumowanie ostatecznych wyników Powszechnego Spisu Rolnego 2020 w zakresie podstawowych informacji dotyczących m.in. użytkowania gruntów, powierzchni zasiewów, liczby pracujących w gospodarstwach rolnych, produkcji roślinnej i zwierzęcej, ciągników i maszyn rolniczych, środków produkcji oraz struktury dochodów gospodarstw domowych z użytkownikiem gospodarstwa indywidualnego.
Czytaj dalej
Do góry