Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Budownictwo mieszkaniowe w województwie świętokrzyskim w 2023 r.

04.07.2024
Informacja sygnalna zawierająca najważniejsze dane dotyczące budownictwa mieszkaniowego w województwie świętokrzyskim.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza, opinie formułowane przez jednostki z siedzibą w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM – Czerwiec 2024 r.

28.06.2024
Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, transporcie i gospodarce magazynowej, działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi oraz w informacji i komunikacji.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego - maj 2024

28.06.2024
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego dotyczące m.in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej

Publikacja Rodziny w województwie świętokrzyskim w świetle wyników NSP 2021

27.06.2024
Publikacja jest opracowaniem tematycznym poświęconym charakterystyce demograficzno-społecznej gospodarstw domowych i rodzin.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie świętokrzyskim w 1 kwartale 2024 r.

27.06.2024
Informacja została opracowana na podstawie uogólnionych wyników reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL)
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Pracujący w gospodarce narodowej w województwie świętokrzyskim w 2023 r.

18.06.2024
Prezentowane dane obejmują pracujących w gospodarce narodowej w województwie świętokrzyskim w 2023 roku według sekcji PKD, statusu zatrudnienia, płci oraz miejsca zamieszkania.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    
Do góry