Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Wybierz przedział: Najnowsze dwa miesiące pół roku rok lub zakres od: do:

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie świętokrzyskim w I kw. 2019 r.

28.06.2019
Informacja została opracowana na podstawie uogólnionych wyników reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL), przeprowadzonego w I kwartale 2019 r.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Popyt na pracę w województwie świętokrzyskim w 2018 r.

28.06.2019
Opracowanie zostało przygotowane na podstawie wyników badania popytu na pracę realizowanego na formularzu Z-05. Badanie to prowadzone jest metodą reprezentacyjną z częstotliwością kwartalną i obejmuje podmioty gospodarki narodowej o liczbie zatrudnionych 1 lub więcej osób.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza województwa świętokrzyskiego w maju 2019 r.

31.05.2019
Koniunktura gospodarcza, opinie formułowane przez jednostki z siedzibą w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM – maj 2019 r.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Biuletyn statystyczny województwa świętokrzyskiego - I kwartał 2019

30.05.2019
Podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów przedsiębiorstw, rolnictwa, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego - kwiecień 2019

30.05.2019
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego dotyczące m.in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Turystyka w województwie świętokrzyskim w 2018 r.

30.05.2019
Przedmiotem niniejszego opracowania jest baza noclegowa turystyki i jej wykorzystanie w 2018 r. W opracowaniu prezentowane są wyniki stałego badania Głównego Urzędu Statystycznego, prowadzonego z częstotliwością miesięczną na formularzu o symbolu KT-1 (Sprawozdanie o wykorzystaniu turystycznego obiektu noclegowego).
Czytaj dalej

Publikacja Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego w 2018 r.

21.05.2019
"Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego” zawiera kompleksową charakterystykę województwa, z uwzględnieniem dynamicznego ujęcia prezentowanych kategorii, w tym także relacji do przeciętnych wielkości dla kraju i pozostałych województw.
Czytaj dalej
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    11
Do góry