Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
18
list

Wypadki przy pracy w wojewódzwie świętokrzyskim w 2020 r.

Opracowanie zawiera informacje dotyczące wypadków przy pracy i poszkodowanych w wypadkach przy pracy w województwie świętokrzyskim w 2020 r.
Czytaj dalej
29
list

Handel i gastronomia w województwie świętokrzyskim w 2020 r.

Opracowanie zawiera informacje dotyczące targowisk, sieci handlowych a także sprzedaży detalicznej, hurtowej i gastronomii w województwie świętokrzyskim w 2020 r.
Czytaj dalej
29
list

Edukacja w województwie świętokrzyskim w roku szkolnym 2020/2021

Zaprezentowane informacje opracowano na podstawie Systemu Informacji Oświatowej administrowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Czytaj dalej
29
list

Biuletyn statystyczny województwa świętokrzyskiego - III kwartał 2021

Podstawowe statystyczne informacje wynikowe charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa, m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów przedsiębiorstw i inwestycji, rolnictwa, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej
30
list

Koniunktura gospodarcza województwa świętokrzyskiego w listopadzie 2021 r.

Koniunktura gospodarcza, opinie formułowane przez jednostki z siedzibą w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM, aneks dotyczący wpływu pandemii na koniunkturę – listopad 2021 r.
Czytaj dalej
30
list

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa świętokrzyskiego - październik 2021

Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego dotyczące m.in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja charakteryzuje się bogatą formą graficzną w postaci licznych map i kartogramów.
Czytaj dalej
Do góry