Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiany strukturalne grup podmiotów gospodarki narodowej w rejestrze REGON w województwie świętokrzyskim, 2011 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 29.03.2012
Częstotliwość wydania: Roczna

Publikacja „Zmiany strukturalne grup podmiotów gospodarki narodowej w rejestrze REGON w województwie świętokrzyskim, 2011 r.” opracowana została na podstawie danych, których źródłem jest krajowy rejestr urzędowy podmiotów gospodarki narodowej REGON.
Rejestr REGON tworzony jest na podstawie informacji zgłoszonych do niego przez podmioty. Zgodnie z obowiązującym prawem, są one zobowiązane do wpisu do rejestru z chwilą powstania lub podjęcia działalności, a także do zgłaszania zmian cech objętych wpisem lub skreślenia z rejestru.
Tablice zamieszczone w publikacji przedstawiają wybrane grupy podmiotów, tj.: przedsiębiorstwa państwowe, spółki handlowe, spółki cywilne, spółdzielnie, fundacje, stowarzyszenia i organizacje społeczne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (bez osób prowadzących indywidualne gospodarstwa rolne).
Dane o liczbie podmiotów ujmowane są w tablicach według sekcji i działów Polskiej Klasyfikacji Działalności oraz podregionów, powiatów i gmin województwa.
W publikacji umieszczono również dodatkową tablicę przedstawiającą wybrane grupy podmiotów według województw.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy, sekcje i działy PKD 2007

Wyjdź z archiwum

Do góry