Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiany strukturalne grup podmiotów w gospodarce narodowej w województwie świętokrzyskim w 2004 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.03.2005
Częstotliwość wydania: Roczna

Publikacja „Zmiany strukturalne grup podmiotów w gospodarce narodowej w województwie świętokrzyskim w 2004 r.” opracowana została na podstawie danych, których źródłem jest krajowy rejestr urzędowy podmiotów gospodarki narodowej REGON.
Tablice zamieszczone w publikacji przedstawiają wybrane grupy podmiotów, tj.: przedsiębiorstwa państwowe, spółki handlowe, spółki cywilne, spółdzielnie, fundacje, stowarzyszenia i organizacje społeczne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (bez osób prowadzących indywidualne gospodarstwa rolne).
Dane o liczbie podmiotów ujmowane są w tablicach według sekcji i działów Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) oraz powiatów i gmin województwa.
W publikacji umieszczono również dodatkową tablicę przedstawiającą wybrane grupy podmiotów według województw.
Województwo świętokrzyskie w nomenklaturze NTS identyfikowane jest jako jeden podregion świętokrzyski, w związku z czym informacje dotyczące województwa pokrywają się z danymi o podregionie.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy, sekcje i działy PKD 2007

Wyjdź z archiwum

Do góry