Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Województwo Świętokrzyskie-Podregiony, powiaty, gminy 2014

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.12.2014
Częstotliwość wydania: Roczna

Urząd Statystyczny w Kielcach przekazuje Państwu publikację zatytułowaną „Województwo Świętokrzyskie 2014 – Podregiony, Powiaty, Gminy”, która jest kontynuacją rozpoczętego w 2004 r. cyklu opracowań o województwie świętokrzyskim. Opracowanie to stanowi uzupełnienie i rozwinięcie w ujęciu przestrzennym najnowszej edycji „Rocznika Statystycznego Województwa Świętokrzyskiego 2014”.

                Poprzez prezentację najistotniejszych danych na poziomie podregionów, powiatów i gmin m. in. z zakresu: demografii, rynku pracy, gospodarki, finansów publicznych, kultury i oświaty oraz bezpieczeństwa publicznego publikacja umożliwia wielowymiarową charakterystykę poszczególnych dziedzin życia społeczno-gospodarczego naszego regionu. Zamieszczony materiał statystyczny wzbogacony został ilustracją graficzną w postaci map i wykresów.

Do góry